Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Územní plán je dokument, o jehož existenci nemá běžný Chrudimák ani tušení. Koho naopak zajímá, jsou lidé, kteří by rádi stavěli nové domu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim/Sobětuchy - Více než dva kilometry silnice mezi Chrudimí a obcí Stolany spojuje modernizovaná komunikace. V uplynulých týdnech dostala...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim - Profesionální hasiči z chrudimské stanice se zaměřili na záchranu osoby, která se propadla pod led do mrazivé vody. Pro trénink si vybrali...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim - Města Chrudim a Slatiňany usilují o snížení rychlosti na frekventované silnici I/37 v úseku od chrudimských kasáren až k ceduli sousedního...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Raná - Tři lidé zemřeli po střetu osobního automobilu s vlakem v pátek 4. prosince v 8.53 hodin v blízkosti této obce na Hlinecku. U tragédie...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim - Zastupitel města za ANO 2011 František Pilný považuje zvažovanou proměnu vcelku frekventované silnice I/37 mezi Chrudimí a Slatiňany v...Celý článek »
vydáno před 5 let 24 týdny
Chrudim - S blížícím se podzimem doba „obleženého“ města zdaleka nekončí. Stávající uzavírky se protahují a nové přibývají. Jednou z mála pozitivních...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Svratouch - V sobotu krátce před 17. hodinou došlo v uvedené obci na Hlinecku k tragické dopravní nehodě. „Osobní vozidlo z dosud...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrast - Po 21. hodině mířili hasiči k nahlášenému požáru dřevěné boudy, ve které podle všeho obývali bezdomovci.   „Bouda byla přibližně...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Sobětuchy - Chrudimská policie stíhá 34letého muže, který zboural plot u jednoho z místních domů. Když ho policejní hlídka podrobila zkoušce na...Celý článek »