Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Echo24.cz - Poslanci ČSSD a ANO před pár dny učinili další významný krok v progresivistické agendě systematického sterilizování našich životů,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 28 týdnů
Mediahub.cz - Neschopnost tradičních demokratů reagovat na nástup populistů má několik důvodů a jedno řešení. Alespoň v oblasti politického PR....Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Pardubice - V pondělí 2. března primátor města Martin Charvát (ANO 2011) spolu s představiteli Pardubického kraje, Ministerstva dopravy ČR a...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Tomáš Sedláček, Facebook - Politika je prostě nutná, ale elita, na kterou budeme moci být hrdí, musí přijít odjinud. Občas cítím, že vládne zvláštní...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Pardubice/Chrudim - Nově zvolení poslanci za Pardubický kraj se shodli, že novela vyvlastňovacího zákona z 26. září 2012 zablokovala další výstavbu...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Pardubice - Dopravně složité období čeká obyvatele i návštěvníky Pardubic v následujících měsících. Ve městě budou v blízké době zahájeny dvě velké...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Pardubice - Už v pondělí 13. ledna se v Pardubicích uskuteční ojedinělá akce. Neziskové organizace Boii o. s. a SKP-CENTRUM o. p. s. zde pořádají...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim/Pardubice/Hr. Králové - Zdražení tepla, které avizovaly Elektrárny Opatovice (EOP) v minulých dnech, se dočká prošetření...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Pardubice - Vytýkací dopis, kritizující postup ředitele městské policie Petra Kvaše v případě komunikace dvou jeho podřízených ve vztahu k muži,...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Pardubice - Primátorka Štěpánka Fraňková (Koalice pro Pardubice) potrestala ředitele zdejší městské policie Petra Kvaše za vulgární...Celý článek »