Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 2 roky 1 týden
Jakkoli se jedná o nejdůležitější text těchto dní, který se dotýká pozice českého předsedy vlády ve vztahu k Evropské unii, z českých médií jeho plné...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim – Brzy tomu bude na den přesně padesát let. Pět desítek let od okamžiku, kdy vojska Varšavské smlouvy vstoupila do naší vlasti a začala...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
iDnes.cz - Problémy Evropy nevznikly s uprchlickou krizí, ale bylo na ně zaděláno už při zrodu EU, která stojí na naivních základech. To negativně...Celý článek »
vydáno před 5 let 34 týdny
Do roku 2008, než jsem navštívil Laos, byla pro mne Čína pouze vzdálený a vzácný kus mé vlastní kulturní bytosti, jako starý Egypt, Řecko, Mexiko....Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Nejsem na výročí, ale některá data ve mně evokují otázky. Do roku 1939 se u nás jezdilo vlevo. 15. března 1939 přijela hitlerova armáda vpravo a to...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Jsem fascinován vznikajícím velkým uprchlickým eposem, který se zapíše do historie Evropy i světa. Ten první tam z té strany byl o Gilgamešovi....Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
AC24.cz - Súkromná americká tajná služba Stratfor je presvedčená, že súčasná utečenecká kríza urýchli rozpad EÚ. Táto kríza vedie k masívnemu napätiu...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Chrudim - O paktu starostů a primátorů, k němuž se chce místní radnice připojit, Chrudimské noviny už informovaly. Nejtvrdšími kritiky této akce jsou...Celý článek »
vydáno před 6 let 22 týdny
Pardubice - Na hradě Kunětická hora bylo dnes slavnostně podepsáno Memorandum o spolupráci v území Hradecko-pardubické metropolitní oblasti. Cílem...Celý článek »
vydáno před 6 let 28 týdnů
Chrudim - „Modrý hadr“ nebo symbol instituce, která pomohla mezi mnohými i městu Chrudim k miliónům korun? I toto dilema řešili na svém pondělním...Celý článek »